Titanis - producent systemów telemedycyna i telerehabilitacja Producentem systemu TeleNeuroforma jest Titanis Sp. z o.o. Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu i rozwoju innowacyjnych produktów rehabilitacyjnych opartych o autorskie oprogramowanie. Wykorzystujemy najnowsze technologie wirtualnej/rozszerzonej rzeczywistości oraz przechwytywania ruchu przez kamerę (ang. motion capture). Technologię łączymy z rzetelną wiedzą naukową oraz doświadczeniem ekspertów-praktyków.

System TeleNeuroforma to najnowszy produkt firmy, łączący możliwości stworzonych przez nas wcześniej systemów:

  • Neuroforma dla ośrodków:  stanowisko do ćwiczeń stacjonarnych, z bazą ćwiczeń ruchowo-poznawczych, treningiem kontroli równowagi i terapią lustrzaną. Wykorzystuje zaawansowaną kamerę 3D, która precyzyjnie analizuje ruchy pacjenta podczas ćwiczeń, co pozwala na natychmiastowy biofeedback i korekcję postawy. Pozwala na pracę z nieograniczoną liczbą pacjentów.

  • Neuroforma dla pacjentów:  oprogramowanie do domowej rehabilitacji, z bazą ćwiczeń ruchowo-poznawczych, manualnych i oddechowych. Pozwala na pracę ze zwykłą kamerą internetową, dzięki czemu do korzystania potrzebny jest tylko komputer. Przeznaczone do indywidualnej pracy z wirtualnym asystentem, który dostarcza zautomatyzowanej informacji zwrotnej i motywuje do ćwiczenia.

Wszystkie produkty z rodziny Neuroforma łączy wspólna wizja, której najważniejsze założenia to tworzenie innowacyjnej, skutecznej i atrakcyjnej dla pacjentów alternatywy do tradycyjnej terapii oraz umożliwienie świadczenia usług rehabilitacyjnych w trybie ciągłym, tak, aby proces był jeszcze bardziej skuteczny.